Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2017

Voľby do orgánov samosprávnych krajov - 4. november 2017

Počet zapísaných voličov: 1936
(1. okrsok – 858, 2. okrsok – 909, 3. okrsok – 169)

Počet odovzdaných obálok: 721
(1. okrsok – 327, 2. okrsok – 334, 3. okrsok – 60)

Účasť voličov v %: 37,24
(1. okrsok – 38,11, 2. okrsok – 36,74, 3. okrsok – 35,50)

Voľby predsedu samosprávneho kraja

Meno a priezvisko Politický subjekt Počet
platných hlasov
Podiel
platných hlasov v %
 
Viliam Baňák JEDNOTA-ĽSS 7 1,00 kandidát sa vzdal
Miroslav Gálik NaS – ns 5 0,71  
Pavel Greksa NEKA 3 0,42  
Martin Juhaniak NEKA 89 12,73  
Michal Kantor SZS 1 0,14  
Igor Kašper NEKA 55 7,86  
Martin Klus SaS, OĽANO, NOVA, KDH, OKS 10 1,43 kandidát sa vzdal
Vojtech Kökény SRK 1 0,14  
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko 191 27,32  
Ján Lunter NEKA 321 45,92 zvolený
Stanislav Mičev NEKA 2 0,28 kandidát sa vzdal
Zdenek Očovan NEKA 1

0,14

kandidát sa vzdal
Alena Pivovarčiová NP 0 0,00  
Ivan Saktor NEKA 0 0,00 kandidát sa vzdal
Jozef Sásik SĽS 1 0,14  
Jozef Šimko SĽS 1 0,14 kandidát sa vzdal
Milan Urbáni SMS 11 1,57  

 

Voľby do zastupiteľstva samosprávneho kraja

Meno a priezvisko Politický subjekt Počet
platných hlasov
Podiel
platných hlasov v %
 
Jozef Bakša NEKA 93 3,67  
Viliam Baňák JEDNOTA-ĽSS 8 0,31  
Ivan Bartoš   SMS 24 0,94  
Ján Beljak SaS, OĽANO, NOVA, KDH, OKS 101 3,98 zvolený
Rastislav Bobor KSS 28 1,10  
Milan Čarnoký NEKA 129 5,09 zvolený
Peter Časnocha SaS, OĽANO, NOVA, KDH, OKS 80 3,15  
Marek Darmo ĽS Naše Slovensko 94 3,70  
Juraj Družbacký SMER-SD 135 5,32  
Miroslav Gálik NaS – ns 42 1,65  
Albín Geršič HZD 3 0,11  
Slavomír Hanuska SNS 67 2,64  
Róbert Hraško ŠANCA 17 0,67  
Peter Hričina NEKA 73 2,88  
Oskar Hruška JEDNOTA-ĽSS 15 0,59  
Jozef Ježík SMER-SD 145 5,72 zvolený
Marek Kabát NaS – ns 14 0,55  
Simona Karhútová ĽS Naše Slovensko 97 3,82  
Peter Košík NEKA 117 4,61 zvolený
Miroslav Kusein SMER-SD 97 3,82  
Ľudmila Lysinová SMER-SD 87 3,43  
Mária Michnová SME RODINA - Boris Kollár 31 1,22  
Ján Mikovčák ĽS Naše Slovensko 84 3,31  
Samir Moumani NEKA 92 3,63  
Miroslav Náhlik SMER-SD 86 3,39  
Vladimír Neumann VZDOR 18 0,71  
Róbert Olšiak SaS, OĽANO, NOVA, KDH, OKS 51 2,01  
Anna Paľovová SaS, OĽANO, NOVA, KDH, OKS 131 5,16  
Ján Plesník JEDNOTA-ĽSS 11 0,43  
Rastislav Schlosár ĽS Naše Slovensko 81 3,19  
Ivan Sitár ĽS Naše Slovensko 68 2,68  
Matej Snopko NEKA 131 5,16 zvolený
Vladimír Sojak SaS, OĽANO, NOVA, KDH, OKS 24 0,94  
Alžbeta Staníková NEKA 88 3,47  
Igor Šufliarsky SNS 46 1,81  
Róbert Vasil NEKA 70 2,76  
Viktoria Vonkomerová HZD 45 1,77  
Ľubomír Zubčák SĽS 11 0,43  

 


 
ÚvodÚvodná stránka